Wrocław Fashion Meeting "listopad 2016"

W weekend 19 i 20 listopada w prestiżowej przestrzeni Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław odbyła się siódma edycja największych targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting. W strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało blisko 130 marek, a na wybiegu można było obejrzeć kilkadziesiąt pokazów mody. Imprezę poprowadził konferansjer telewizyjny Conrado Moreno.

W wydarzeniu wzięli udział liczni goście specjalni i osobowości branży "fashion". Na scenie i podczas pokazów można było zobaczyć top modela Mateusza "Górala" Jarzębiaka, a także posłuchać wykładu branżowego Anny Rasiewicz oraz skorzystać z konsultacji na temat promocji marki odzieżowej w Polsce. W trakcie wydarzenia porad stylizacyjnych udzielały specjalistki od wizerunku z mystyle BOX. Ponadto goście mogli skorzystać z ofert w "Strefie beauty" oraz otrzymać pamiątkowe zdjęcia z imprezy.

Sercem wydarzenia były "Strefa showroom" ze stanowiskami sprzedażowymi oraz pokazy kolekcji damskich, męskich i dziecięcych podzielone na kilka bloków: Parada Projektantów, w której w dwóch odsłonach można było podziwiać najnowsze kolekcje, między innymi: Anny Drabczyńskiej, Unicorno, EMC Studio, Bodyych, Arrow, Art Motyw, D’Art. W sobotniej, wieczornej Gali Fashion Meeting zaprezentowano projekty marek: GLB, Magda Hasiak, Mimika, Pigmejki, Nun-mi, Pawo. Niedzielna, druga część Gali Fashion Meeting zaskakiwała energetycznym pokazem Folk Design Aneta Larysa Knap, któremu towarzyszył występ na żywo OZD Łukasz Drozd i wokalistki Katarzyny Malendy. Ponadto na wybiegu w szpalerze najlepszych modelek można było zobaczyć występującą gościnnie piękną Maję Plich – partnerkę detektywa Krzysztofa Rutkowkiego. Goście mogli zobaczyć również pokaz w off'owym klimacie, w którym zaprezentowana została kolekcja XATO Adrian Lewandowski. Zwieńczeniem niedzielnej Gali Fashion Meeting i pokazów siódmej edycji Wrocław Fashion Meeting był nietuzinkowy performance modowy francuskiej perukarki Lalaz Couture.Wyjątkowym elementem imprezy był Pokaz Specjalny pod intrygującym tytułem: "Kto za tym stoi?". Pierwszy raz w Polsce projektanci osobiście zaprezentowali siebie i swoją markę na wybiegu. Goście Wrocław Fashion Meeting mieli niezwykłą okazję zobaczyć, kto naprawdę tworzy polską modę!

Organizatorzy imprezy nie zapomnieli o najmłodszej klienteli, dla której dedykowana była "Strefa kids fashion" wzbogacona atrakcjami dla najmłodszych. Ponadto tradycyjnie odbyły się pokazy mody dziecięcej, w których zaprezentowane zostały kolekcje marek: MeMola, Minimi, Bexa i Domino.

Styliści i blogerzy także mieli okazję do zaprezentowania swoich stylizacji w konkursie "Stylowy Wrocław". To jedyny taki konkurs w Polsce. Odbywa się w dwóch etapach, z czego pierwszy jest plebiscytem internetowym, a drugi prezentacją najlepszych stylizacji na wybiegu. Pula nagród rzeczowych przekraczała wartość 6000 zł, a laureatami najlepszych stylizacji inspirowanych hasłem "Zrób się na szaro" zostali: Aleksandra Rondzista (pierwsze miejsce), Sonia Dziech (drugie miejsce), Katarzyna Wiśniewska (trzecie miejsce). Plebiscyt internetowy, który odbywał się w portalu partnera konkursu, wygrał ilością 11.832 głosów Sebastian Wyszyński – autor bloga Men40+.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z pokazów i targów.

Wielka Gala Fashion Meeting cz. 1


GLB - GIRL LITTLE BOY
PIGMEJKI


MIMIKA
NUN-MI


PAWO
MAGDA HASIAKWielka Gala Fashion Meeting cz. 2


FOLK DESIGNXATO

LALAZ COUTUREParada Projektantów cz. 1


ANNA DRABCZYŃSKAUNICORNOPIGMEJKIARROWParada Projektantów cz. 2


EMC STUDIO I BODYYCHD'ARTART MOTYW


Pokazy mody dziecięcej cz. 1


MINIMIMEMOLA


Pokazy mody dziecięcej cz. 2


BEXADOMINO
Konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław i Feszyn.com"


Konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław i Feszyn.com" – ćwierćfinał

Konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław i Feszyn.com" – półfinał

Konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław i Feszyn.com" – finał

Strefa Showroom

Zapraszamy do obejrzenia relacji z szóstej edycji Wrocław Fashion Meeting:


> Wrocław Fashion Meeting vol. 6