Zakończył się internetowy etap konkursu "STYLOWY WROCŁAW I FESZYN.COM" ! Zapraszamy do udziału w etapie ćwierćfinałowym konkursu i zgłoszenia się podczas wydarzenia."Zrób się na szaro" i wygraj modne nagrody w Stylowym Wrocławiu

Czasem słońce, czasem deszcz. Z jesienią nigdy nie wiadomo: czy złota polska, czy słota polska. Jaka by nie była, rusza kolejna edycja konkursu „Stylowy Wrocław” organizowanego przez WROCŁAW FASHION MEETING (www.wroclawfashionmeeting.pl), którego partnerem jest portal Feszyn.com.

Pula nagród o łącznej wartości ponad 6000 zł czeka na uczestników. Baw się modą i wygraj nagrody od projektantów i sponsorów Wrocław Fashion Meeting.

Aby wziąć udział w konkursie należy skomponować jesienna stylizację i zgłosić się podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting w godz. 11:00-13:00Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji wyłonionych w internetowym etapie konkursu opublikowane są na stronie portalu Feszyn.com
http://feszyn.com/konkurs-stylowy-wroclaw/


Siódma edycja Wrocław Fashion Meeting odbędzie się w weekend 19 i 20 listopada w godzinach 11:00-20:00 w prestiżowej przestrzeni Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. To największe wydarzenie modowe w południowej Polsce, w którym koniecznie powinieneś wziąć udział jeśli pasjonujesz się modą.

Podczas imprezy odbędą się targi mody niezależnych projektantów i spektakularne pokazy mody – bogactwo trendów światowych w interpretacji polskich marek projektanckich. Imprezę poprowadzi znany z ekranu telewizyjnego Conrado Moreno.

Ponad 130 stoisk wystawienniczych, najlepsze modelki i modele, Wielka Gala Wrocław Fashion Meeting, moda dziecięca, prestiżowi partnerzy i patroni oraz jedyny w Polsce konkurs stylizacyjny na wybiegu "Stylowy Wrocław" to filary tego wielkiego wydarzenia.

"Stylowy Wrocław" jest jedynym konkursem w Polsce, którego założeniem jest prezentacja najbardziej kreatywnych fanów mody, młodych stylistów i blogerów. Pierwszy, internetowy etap konkursu, obejmuje ankietę z przesłanymi stylizacjami. Drugi etap odbywa się na profesjonalnym wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting.

Zgłoś się i "Zrób się na szaro" !

Szary jest monotonny i nudny? Nic podobnego. To jeden z tych kolorów, które dają ogrom możliwości. Pokaż jak możesz go ubarwić...

Popołudniowe spotkanie z przyjaciółką, służbowy lunch, a może romantyczna kolacja? Od kilku sezonów szary jest niezwykle popularny. Pokochali go fashioniści i celebrytki na całym świecie. Teraz czas na Ciebie! "Zrób się na szaro"!

Zamiast robić selfie z psem czy kotem, przyjdź na Wrocław Fashion Meeting i pokaż się na wybiegu. Konkurs odbędzie się podczas drugiego dnia wydarzenia, czyli 20 listopada w godzinach 15:00-16:30. Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić się w recepcji targów w godzinach 11:00-13:00.

Kochasz trendy, ale modą lubisz się bawić? Dążysz do tego, żeby znaleźć własny styl lub czujesz, że go masz ? Eksperymentujesz ze stylizacjami i nie przejmujesz się zdaniem innych? Potrafisz zarażać radością i pasją do mody, ale zawsze przy tym pozostajesz sobą?
Jesteś taką osobą? Znasz kogoś takiego?

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Odnieś sukces i stań się nową ikoną stylu.
Nagrody czekają! Jest, o co walczyć!

Dla laureatów konkursu przygotowaliśmy wspólnie ze sponsorami moc najmodniejszych ubrań, butów, dodatków i szczyptę przyjemności w SPA.

Nagrodą w pierwszym etapie konkursu – plebiscycie internetowym jest torba unisex ufundowana przez markę Noza Nova.

Nagrody dla uczestników konkursu "Stylowy Wrocław" na wybiegu.

Ćwierćfinał (maksymalnie 30 osób)
Wszystkie osoby zakwalifikowane do ćwierćfinału na wybiegu otrzymają kosmetyki marki Sylveco.

Półfinał (10 osób)
Modne okulary słoneczne od BRYLOVE.

Finał (3 osoby)
UWAGA, UWAGA...
Nagrody o wartości ponad 1100 zł dla każdego finalisty ufundowane przez marki: Sublimo Anna Maciejak – biżuteria,
s:HEeirt – koszule damskie lub męskie,
Grey Mouse Fashion – bluzy damskie lub męskie,
La Tienne – biżuteria,
Nagaba – buty,
Centrum EQ – zabiegi SPA

A dla Zwycięzcy nagrody finałowe oraz ubrania od marek Pigmejki i Trzy Baby, a także super niespodzianka, a wszystko to o łącznej wartości 2000 zł !

Warto? Warto!

Pamiętaj o tym, że wszystkie kolory mogą być użyte w stylizacji.

Nie zapomnij podać imienia i nazwiska oraz telefonu.
Super nagrody i sława czekają!

Ćwierćfinał, półfinał i finał konkursu "Stylowy Wrocław"’ odbędą się na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting w drugim dniu imprezy, czyli 20 listopada w godzinach 15:00-16:30

REGULAMIN KONKURSU "STYLOWY WROCŁAW"


ZADANIE KONKURSOWE: przygotuj stylizację swojej sylwetki zgodnie z tematem przewodnim "Zrób się na szaro".

1. Organizatorem konkursu "Stylowy Wrocław" jest firma Sequence – organizator Wrocław Fashion Meeting. Partnerem konkursu jest portal Feszyn.com.

2. Konkurs został ogłoszony w dniu 20 października 2016 r. za pośrednictwem stron internetowych: www.feszyn.com, www.wroclawfashionmeeting.pl oraz www.facebook.com/wroclawfashionmeeting.

3. Zgłoszenia do udziału w konkursie przebiegają w sposób następujący: osoby, które chcą przystąpić do konkursu wysyłają swoje zdjęcie (cała sylwetka) obejmujące stylizację konkursową do dnia 4 listopada 2016 na adres konkurs@fashionmeeting.pl. Jury konkursu wybierze maksymalnie 20 osób i zawiadomi je do dnia 6 listopada o zakwalifikowaniu się do ćwierćfinału. Organizator skontaktuje się wyłącznie z wybranymi osobami.

4. Dodatkowo zdjęcia stylizacji wybranych przez Jury (maksymalnie 20 osób) zostaną opublikowane w formie ankiety internetowej w terminie od dnia 6 do dnia 16 listopada na stronie internetowej www.feszyn.com, w której Internauci będą oddawać głosy na najciekawszą stylizację. Autor stylizacji, która otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma nagrodę ufundowaną przez markę Noza Nova.

5. Osoby, które zechcą przystąpić do konkursu po terminie 4 listopada, mogą zgłosić się podczas drugiego dnia wydarzenia, czyli w niedzielę 20 listopada 2016 w godzinach 11:00-13:00 w recepcji Organizatora podczas Wrocław Fashion Meeting (Stadion Wrocław – Klub Biznesowy, Al. Śląska 1).

6. Nagrody ufundowali: Brylove, Centrum EQ, Grey Mouse Fashion, La Tienne, Nagaba, Noza Nova, Pigmejki, s:HEirt, Sublimo, Sylveco, Trzy Baby

7. Etapy (ćwierćfinał, półfinał i finał), w których autorzy stylizacji będą prezentować je na wybiegu, odbędą się podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting, tj. 20 listopada 2016.

8. Zadanie konkursowe. Przygotowanie własnej stylizacji swojej sylwetki zgodnie z tematem przewodnim "Zrób się na szaro".

9. Uczestnik biorąc udział w konkursie "Stylowy Wrocław" oświadcza, że zapoznał się z regulaminem opublikowanym na stronie internetowej Wrocław Fashion Meeting i zgodzą się na przetwarzanie jego danych przez Organizatora konkursu w celu realizacji oraz promocji konkursu. Równocześnie uczestnik wyraża zgodę na bezpłatne publikowanie przez Organizatora przesłanych do konkursu zdjęć w celu jego promocji, realizacji poszczególnych etapów oraz przekazania nagród.

10. Biorąc udział w konkursie "Stylowy Wrocław" uczestnik potwierdza, że zgłoszone przez niego zdjęcia nie są obciążone prawami autorskimi osób trzecich.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach uczestnicy będą informowani pisemnie za pośrednictwem strony www.wroclawfashionmeeting.pl.

12. Organizator konkursu nie zwraca kosztów poniesionych w związku z udziałem w konkursie.